(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
34 344 11 11 Napisz do nas
Puzzi 10/1 (1250W, 10L) odkurzacz piorący Karcher  7w1 - OUTLET

Puzzi 10/1 (1250W, 10L) odkurzacz piorący Karcher 7w1 - OUTLET

OUT11001300b
Zamów, a otrzymasz
25-01-2019.
2 399,00 zł w tym VAT
2 952,00 zł sugerowana cena brutto producenta
237.33 x 11* Raty
*Orientacyjna wysokość raty bez wpłaty własnej.

OUTLET (towar niepełnowartościowy) - W dobrym stanie. Karton nosi ślady magazynowania, pęknięcie na górze oraz z boku urządzenia. Urządzenie nowe, nieużywane, w 100% sprawne.


Puzzi 10/1 (11001300) jest to profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych oraz podłóg twardych.

 

Profesjonalny odkurzacz piorący

Odkurzacz dla Ciebie - profesjonalisty!

Odkurzacz piorązy Puzzi 10/1 - pranie wykładziny

Profesjonalna maszyna piorąca Puzzi 10/1 dogłębnie wyczyści runo wykładziny, tapicerki meblowej i dywanów. Odkurzacz usuwa nieprzyjemny zapach i przywraca świeży wygląd czyszczonej powierzchni. W zależności od stopnia zabrudzenia Puzzi 10/1 możemy pracować w jednym lub kilku przejściach roboczych, pozostawiając tylko niewielką ilość wilgoci w czyszczonej powierzchni.

Urządzenie doskonale sprawdza się w gospodarstwach agroturystycznych, hotelach, ośrodkach SPA, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach sprzątających. Idealnie sprawdzi się w myjniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Czyszczenie ekstrakcyjne

Pranie ekstrakcyjne - oszczędzaj czas

Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 - czyszczenie ekstrakcyjne

Puzzi 10/1 C jest wyposażony profesjonalne dysze spryskująco-odsysające, które nanoszą pod ciśnieniem roztwór wody wymieszanej ze środkiem czyszczącym. Maszyna pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

Cały bród zawarty w pranej i czyszczonej powierzchni ulega rozproszeniu pod wpływem substancji piorąco-czyszczących, a powstała w ten sposób zawiesina nieczystości zostaje odessana do zbiornika na brudną wodę znajdującego się w urządzeniu.

Komfort obsługi

Komfort obsługi - oszczędzaj siłę i energię

napełnianie zbiornika na wodę czystą - Puzzi 10/1

Łatwy dostęp do zbiornika na wodę brudną oraz przeźroczysta pokrywa sprawiają że odkurzaczem pracuje się komfortowo. Przerwa w pracy wynikająca z konieczności opróżnienia zbiornika wody brudnej została skrócona do minimum.

Wielofuncyjny

Wszechstronny - dysza do tapicerki i dysza podłogowa w standardzie!

pranie wykłądziny - Puzzi 10/1

Odkurzacz piorący Puzzi 10/1 w standardowym wyposażeniu oprócz dyszy do tapicerki pozwalającej na czyszczenie mniejszych powierzchni tekstylnych posiada dyszę podłogową, która wyposażona jest w listwy idealnie przylegające do czyszczonej powierzchni. Dysza podłogowa przeznaczona jest do sprzątania dużych powiechni np. wykładzin podłogowych i dywanów.

Kompaktowe rozmiary - odkurzacz Puzzi 10/1

Kompaktowe rozmiary - wszędzie tam gdzie Ty

Sprzątanie pokoju hotelowego Puzzi 10/1

Kompaktowa budowa Puzzi 10/1 pozwala na swobodne stosowanie go na niewielkich przestrzeniach hotelowych lub jeszcze mniejszych wewnątrz autokaru czy samolotu. Niewielki ciężar pozwala na łatwe przenoszenie urządzenia w dowolne miejsce.

Przyjazny w użytkowaniu

Przyjazny w użytkowaniu - prosta obsługa

Czyszczenie fotela tapicerowanego w salonie

Na obudowie Puzzi znajduje się obrazkowa instrukcja, która w przystępny sposób przybliża obsługę urządzenia. Puzzi 10/1 wyposażone zostało w duży włącznik przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu nie musimy schylać się za każadym razem chcąc włączyć lub wyłączyć urządzenie.

Czy chciałbyś posiadać w swojej firmie odkurzacz piorący, który jest urządzeniem profesjonalnym, wykorzystującym metodę ekstrakcji, o wysokim komforcie obsługi, bogatym wyposażeniu, kompaktowych rozmiarach i prostej obsłudze?

Jeżeli tak – nie zwlekaj i kup go teraz w wyjątkowo niskiej cenie!

Serwis Karcher

Kupujesz u nas? Masz zapewniony serwis w całej Polsce!

Serwis Karcher

Obawiasz się o serwis urządzenia kupionego przez Internet? Już nie musisz!
Bezpieczeństwo zakupu, komfort i radość z użytkowania sprzętu – to wszystko zapewni Ci Autoryzowany Serwis, który, kupując u nas – masz zapewniony dla tego urządzenia w całej Polsce.
Nie kupuj urządzenia z nieznanych i niepewnych źródeł, wybierz nasz sklep i nie martw się o przyszłość swojego urządzenia!
Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Serwis Door-to-Door oraz Gwarancja.

Sprawdź również:
Serwis Premium (GWARANCYJNY) - jeżeli zależy Ci na przyspieszonym czasie naprawy, bo każdy dzień bez Twojego sprzętu to dla Ciebie strata pieniędzy.
Przedłużoną Ochronę Serwisową (POGWARANCYJNĄ) - jeżeli zależy Ci na długich latach ze sprawnym urządzeniem bez szwanku dla Twojego portfela.

Marka Karcher

Marka, na którą możesz liczyć.

Karcher

Niemiecka jakość.*

Jakość marki Kärcher jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001. W 1991 roku Kärcher jako pierwsza firma w swojej kategorii otrzymała certyfikat DIN zgodność z normą EN ISO 9001. To właśnie między innymi dlatego, do Klienta trafia zawsze wysokowartościowy produkt spełniający najwyższe standardy produkcji.

Kärcher, jako firma kojarzona na całym świecie z najwyższą sprawnością, innowacyjnością oraz jakością, pozostała rodzinną firmą do dziś, z siedzibą w Winnenden koło Stuttgartu*.

Parametry techniczne

Parametry techniczne

Wydajność teoretyczna (m²/h) 20 - 25
Wydatek powietrza (l/s) 54
Podciśnienie (mbar/kPa) 220 / 22
Wydajność spryskiwania (l/min) 1
Ciśnienie spryskiwania (bar) 1
Zbiornik wody czystej / brudnej (l) 10 - 9
Moc turbiny (W 1250
Moc pompy (W) 40
Napięcie (V) 220 - 240
Częstotliwość (Hz) 50 - 60
Ciężar (kg) 10.7
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 705 x 320 x 435
Wyposażenie standardowe

Wyposażenie standardowe

  • Wąż do ekstrakcji ze zintegrowanym złączem 2.5 m
  • Uchwyt do przechowywania dyszy ręcznej
  • Ssawka do tapicerki
  • Dodatkowy uchwyt
  • Hak na przewód zasilający
  • Dysza podłogowa
  • Rękojeść
Karcher Puzzi 10/1 - pranie tapicerki meblowej
Karcher Puzzi 10/1 - czyszczenie wykładziny w biurze
Karcher Puzzi 8/1 C - pranie tapicerki samochodowej
Karcher Puzzi 8/1 C - pranie tapicerki samochodowej

Przedmiotem sprzedaży w niniejszej ofercie jest: 1x Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1 w wyposażeniu standardowym (dokładne wyszczególnienie w sekcji Wyposażenie Standardowe).

Podobne urządzenia

Akcesoria

Środki chemiczne pasujące do produktu