(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
34 344 11 11 Napisz do nas
S 650 (650mm, 1800m²/h) zamiatarka Karcher - OUTLET

S 650 (650mm, 1800m²/h) zamiatarka Karcher - OUTLET

OUT17663000a
Zamów, a otrzymasz
25-01-2019.
445,31 zł w tym VAT
569,00 zł sugerowana cena brutto producenta
44.05 x 11* Raty
*Orientacyjna wysokość raty bez wpłaty własnej.

OUTLET (towar niepełnowartościowy) - W dobrym stanie. Delikatne otarcia na obudowie. Urządzenie nowe, nieużywane, w 100% sprawne.


Zamiatarka Karcher S 650 to doskonały wybór do szybkiego zamiatania powierzchni. Urządzenie skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, piasek, żwir itp.

 

Praca bez wysiłku

Sprzątanie bez wysiłku - Zapomnij o bólu pleców!

Pracuj bez wysiłku przy użyciu zamiatarki ręcznej Karcher S 650

Długość i nachylenie ergonomicznego uchwytu prowadzącego można dopasować do wzrostu osoby obsługującej. Kto by pomyślał, iż zamiatanie może być tak proste?

Zapomnij o bolących plecach – z zamiatarką Kärcher nie musisz się schylać podczas pracy, a zamieciesz nawet pięć razy szybciej niż za pomocą tradycyjnej miotły. Wszelkie śmieci są efektywnie zbierane do zbiornika.

Urządzenie S 650 Karcher posiada czterostopniowy, ergonomiczny i regulowany uchwyt, który umożliwia dostosowanie urządzenia do wzrostu użytkownika.

Uniwersalne zastosowanie

Uniwersalne zastosowanie - ciesz się czystością i porządkiem wokół domu!

Zachowaj czystość wokół domu dzięki S650

Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Przy wykorzystaniu dwóch szczotek bocznych S 650 skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wznieca kurzu. Idealnie nadaje się do sprzątania powierzchni od 40 m².

Łatwa w przechowywaniu

Łatwa w przechowywaniu - zachowaj porządek w garażu!

Zamiatarka Karcher S 650 na pewno nie zagraci Ci garażu

Karcher S650 można wygodnie przechowywać w pozycji pionowej, przy ścianie w garażu: zajmuje niewiele miejsca. W razie potrzeby uchwyt można całkowicie złożyć. Wygodny uchwyt do przenoszenia umożliwia komfortowe przenoszenie urządzenia.

Praca bez wysiłku

Proste i szybkie opróżnianie pojemnika - nie trać czasu!

Pracuj bez wysiłku przy użyciu zamiatarki ręcznej Karcher S 650

Łatwy w wyjmowaniu zbiornik zanieczyszczeń można przy opróżnianiu odstawiać w pozycji pionowej, a jego zawartość nie rozsypie się co pomoże Ci w zaoszczędzeniu Twojego cennego czasu.

Doskonałe na duże powierzchnie

Efektywne zamiatanie - Najlepsza na duże powierzchnie!

Doskonała zamiatarka Karcher S 650

Przy pomocy zamiatarek firmy Kärcher można sprzątać chodniki, ścieżki, podjazdy i dziedzińce nawet do 5 razy szybciej niż przy zastosowaniu tradycyjnej miotły i szufli.

Karcher S 650 wraz z dwoma szczotkami bocznymi ma szerokość roboczą równą 650 mm. Pozwala to na zamiatanie dużych powierzchni oraz skuteczne docieranie do krawędzi i narożników dzięki zastosowaniu jednej szczotki bocznej.

 

Czy chciałbyś posiadać w swoim domu skuteczną zamiatarkę ręczną, o doskonałej ergonomii pracy, z pojemnikiem na zanieczyszczenia, który można łatwo opróżnić, a dodatkowo zajmującą mało miejsca przez co łatwą w przechowywaniu?

Jeżeli tak – nie zwlekaj i kup ją teraz w wyjątkowo niskiej cenie!

Serwis Karcher

Kupujesz u nas? Masz zapewniony serwis w całej Polsce!

Serwis Karcher

Obawiasz się o serwis urządzenia kupionego przez Internet? Już nie musisz!
Bezpieczeństwo zakupu, komfort i radość z użytkowania sprzętu – to wszystko zapewni Ci Autoryzowany Serwis, który, kupując u nas – masz zapewniony dla tego urządzenia w całej Polsce.
Nie kupuj urządzenia z nieznanych i niepewnych źródeł, wybierz nasz sklep i nie martw się o przyszłość swojego urządzenia!
Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Serwis Door-to-Door oraz Gwarancja.

Sprawdź również:
Serwis Premium (GWARANCYJNY) - jeżeli zależy Ci na przyspieszonym czasie naprawy, bo każdy dzień bez Twojego sprzętu to dla Ciebie strata pieniędzy.
Przedłużoną Ochronę Serwisową (POGWARANCYJNĄ) - jeżeli zależy Ci na długich latach ze sprawnym urządzeniem bez szwanku dla Twojego portfela.

Marka Karcher

Marka, na którą możesz liczyć.

Karcher

Niemiecka jakość.*

Jakość marki Kärcher jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001. W 1991 roku Kärcher jako pierwsza firma w swojej kategorii otrzymała certyfikat DIN zgodność z normą EN ISO 9001. To właśnie między innymi dlatego, do Klienta trafia zawsze wysokowartościowy produkt spełniający najwyższe standardy produkcji.

Kärcher, jako firma kojarzona na całym świecie z najwyższą sprawnością, innowacyjnością oraz jakością, pozostała rodzinną firmą do dziś, z siedzibą w Winnenden koło Stuttgartu*.

Parametry techniczne

Parametry techniczne

Szerokość robocza ze szczotką boczną (mm) 650
Wydajność teoretyczna (m²/h) 1800
Waga - urządzenie gotowe do pracy (kg) 9,7
Zbiornik na śmieci (l) 16
Polecana do powierzchni od (m²) 40
Wyposażenie standardowe

Wyposażenie standardowe

  • Ergonomiczny uchwyt
  • Regulowany uchwyt prowadzący
  • Łatwość przechowywania
  • Zbiornik na zanieczyszczenia
  • Liczba bocznych szczotek, 2szt
Karcher S650

Przedmiotem sprzedaży w niniejszej ofercie jest: 1x Karcher S 650 w wyposażeniu standardowym (dokładne wyszczególnienie w sekcji Wyposażenie Standardowe).

Akcesoria