(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
880 014 265 Napisz do nas

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

 

Darmowa aplikacja mobilna MYJKI GO  ☝️

błyskawiczne zakupy akcesoriów, chemii i urządzeń

wskazówki, instrukcje 

serwis, pomoc techniczna 

To wszystko w Twoim telefonie Za darmo


Aplikacja Myjki GO ułatwia wyszukiwanie i zakupy w sklepie internetowym myjki.com.

Wystarczy, że wprowadzisz do aplikacji posiadane urządzenie Karcher, a ta niezwłocznie wskaże Ci niezbędne informacje na jego temat (instrukcje obsługi, filmy), pomoże Ci również otrzymać bezpłatne, błyskawiczne i profesjonalne wsparcie i pomoc techniczną.

Potrzebujesz akcesoriów lub środków chemicznych do swojego urządzenia? Nie masz czasu na szukanie ich w sklepie? Odpal aplikację, wybierz swoje urządzenie i zamów to co do niego potrzebujesz kilkoma kliknięciami

Zamawiając kolejny raz akcesoria np. worki do odkurzacza, znajdziesz je w Myjki GO w zakładce moje zakupy, w celu dokonania błyskawicznego zakupu - wystarczy, że klikniesz na ikonkę koszyka.
Uzyskane kody rabatowe z poprzednich zakupów są widoczne w zakładce moje kody rabatowe.
Wyszukiwanie produktów w aplikacji w zakładce szukaj odbywa się poprzez skanowanie kodu kreskowego, wyszukiwanie głosowe lub ręczne wpisanie.

Jeżeli urządzenie Kärcher ulegnie awarii, możesz może w łatwy sposób skontaktować się z serwisem telefonicznie, lub dokonać zgłoszenia naprawy poprzez zakładkę serwis. Autoryzowany Serwis Karcher, z którym współpracuje sklep myjki.com, obsługuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń Karcher w systemie door to door.   

Pełna funkcjonalność Myjki GO jest dostępna po zalogowaniu się. Użytkownik może skorzystać z danych logowania, których używa w sklepie myjki.com, lub utworzyć nowe konto. 

 undefined