(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj produkty
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
PROMOCJA ZWROT 30DNI!
880 014 265

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

Promocja "ZWROT 30DNI!" dla konsumentów, obowiązująca od 22.11.16 do 31.01.17 - Dobrowolne prawo do zwrotu towaru w ciągu 30dni od jego otrzymania.

 

Regulamin powyższej promocji.

Organizatorem promocji jest myjki.com spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Rędzinach przy ul. Mstowskiej 164, 42-242 Rędziny, posługująca się numerem NIP 9492202411, REGON 36232280300000, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000572745, zwana dalej Sprzedawcą.

 

1. Bez uszczerbku dla Państwa ustawowego prawa do odstąpienia od umowy oferujemy Państwu (wyłącznie konsumentom) dobrowolne prawo do zwrotu towaru w ciągu 30 dni od jego otrzymania przez Państwa (Promocja „Zwrot 30dni!”). Dzięki temu prawu zwrotu towaru mogą Państwo uwolnić się od skutków umowy także po upływie 14-dniowego okresu na odstąpienie umowy w ten sposób, że w ciągu 30 dni od otrzymania towaru (bieg terminu rozpoczyna się w dniu otrzymania przez Państwa towaru) prześlą go Państwo do nas.

2. Do dotrzymania terminu zwrotu towaru wystarczy wysłanie przez Państwa towaru w ciągu 30 dni od jego otrzymania. Jednak warunkiem skorzystania z Promocji „Zwrot 30dni!” jest to, że towar nie nosi śladów używania i zostanie przez Państwa odesłany w komplecie ze wszystkimi elementami, wchodzącymi w skład zamówienia, w pierwotnym stanie, bez uszkodzeń i w oryginalnym opakowaniu. Aż do chwili upływu terminu ustawowego prawa do odstąpienia od umowy stosuje się wyłącznie warunki ustawowe związane z tym prawem. Promocja „Zwrot 30dni!” nie ogranicza w żaden sposób Państwa ustawowego prawa do odstąpienia od umowy i zwrotu produktu, które pozostają nienaruszone.

3. W przypadku przesłania zwrotnego produktów myjki.com mogą prosimy o skorzystanie z załączonego do zamówienia formularza zwrotu towarów - promocja zwrot 30dni (WZOR FORMULARZA ODSTAPIENIA OD UMOWY - PROMOCJA ZWROT 30DNI)! Jeśli będą Państwo mieli problemy ze ściągnięciem formularza lub nie będą Państwo mieli do dyspozycji drukarki, prosimy o skontaktowanie się z naszą obsługą klienta.

4. W przypadku odstąpienia od umowy przez konsumenta zapłacona przez niego cena wraz z kosztami dostawy, odpowiadającymi kosztom najtańszej dostawy oferowanej przez sprzedawcę, jest mu niezwłocznie zwracana w formie przez niego wskazanej, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymał oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Sprzedawca ma prawo wstrzymać się ze zwrotem ceny i kosztów, o których mowa wyżej, do czasu otrzymania od konsumenta towaru lub potwierdzenia jego nadania, jeżeli sprzedawca nie zaproponował, że sam towar odbierze. Zwrot ceny i kosztów następuje przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie będzie wiązał się dla niego z kosztami.

5. Zwracany towar powinien być dostarczony sprzedawcy lub upoważnionej przez niego osobie do miejsca prowadzenia działalności gospodarczej sprzedawcy wskazanego w regulaminie (myjki.com spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Mstowska 164, 42-242 Rędziny). Zwrot następuje na koszt konsumenta.

 

 

WZÓR FORMULARZA ODSTAPIENIA OD UMOWY - PROMOCJA ZWROT 30DNI!