(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
690 933 888 577 303 877

Czym jest myjka do okien?

 

Wśród wielu świetnych i bardzo pomocnych urządzeń czyszczących Karcher, jedna, mała myjka wyróżnia się w szczególności. Mowa o myjce do mycia okien z linii WV.

Window Vacuum, gdyż taka właśnie nazwa kryje się pod akronimem WV, nie tylko zrewolucjonizował mycie okien, ale także sprawił, że stało się ono łatwe, naprawdę szybkie, skuteczne i, ogólne rzecz ujmując, bezproblemowe. Nie musisz już przygotowywać ciężkiego wiadra z ciepłą wodą do mycia okien, nie musisz czyścić i polerować szyb często drogimi środkami do szkła, nie musisz także borykać się z problemem bałaganu jaki powstaje podczas mycia okien (kapiąca zewsząd woda, brudne ścierki, zalany parapet i podłoga). Myjka do okien Karcher WV pozwoli Ci cieszyć się czystymi oknami w każdej chwili, bez kapiącej wody, brudnych rąk i bez zbędnego wysiłku.

Pracuje, w każdym kierunku

Kompaktowych rozmiarów myjki z linii WV (Window Vacuum) konstrukcyjnie podobne są do odkurzaczy. Zamontowana w nich, zasilana akumulatorem, turbina ssąca, wytwarzając podciśnienie, odsysa do sucha wodę oraz resztki wilgoci z gładkich powierzchni, takich jak szyby, lustra, szkliwione płytki itp. Dbający o zasilanie urządzenia akumulator, możemy w każdej chwili naładować z pomocą ładowarki sieciowej, którą odnajdziemy w każdym zestawie. Dzięki litowo-polimerowej konstrukcji, akumulator nie wytwarza "efektu pamięci", zachowuje również bardzo długą żywotność, nawet przy regularnej pracy.


myjki do okien

Zwróć w tym miejscu uwagę, jak ogromną wygodę daje możliwość pracy bezprzewodowej. Możesz pracować na wysokości, na zewnątrz, w dużych pomieszczeniach bez stosowania kabla zasilającego lub przedłużacza. Ogromna swoboda w stosowaniu myjki do okien Karcher WV gwarantuje szybkie i sprawne wykonywanie prac czyszczących związanych z myciem okien.

Praca w każdym kierunku

Producent, dbając o komfort pacy użytkownika takiej myjki, zaprojektował dwie ssawki zbierające o szerokości 280mm oraz 170mm, aby jeszcze lepiej dostosować urządzenie do Twoich potrzeb. Niezależnie czy planujesz umyć duże okna w domu, małe szybki w drzwiach czy szyby w swoim samochodzie, myjka Karcher WV okaże się niebywale pomocna.

Aby zapewnić sobie "czystą" pracę za pomocą myjki do okien Karcher WV, zastosować powinieneś spryskiwacz z padem z mikrofibry, który odnajdziesz w zestawie z myjką. Spryskiwacz ten pozwoli Ci łatwo i szybko nanieść preparat na powierzchnię szyby, a pad z mikrofibry - z łatwością usunie zabrudzenia. Nie musisz posiadać dodatkowej ścierki, wiadra z wodą i hektolitrów płynu do mycia wstępnego - wystarczy lekki i poręczny spryskiwacz z padem z mikrofibry.

Obsługa myjki do okien WV także nie stanowi najmniejszego problemu. W celu uruchomienia lub wyłączenia myjki, naciskasz jeden przycisk i już. Łatwe, prawda? Podobnie jest z konserwacją myjki. Po skończonej pracy wylewasz jedynie brudną wodę z pojemnika zamontowanego w myjce do okien i przepłukujesz ssawkę pod bieżącą wodą. Po wszystkim wystarczy schować kompaktową myjkę WV w bezpieczne miejsce. Zmieści się wszędzie, nawet jeśli posiadasz nieduże mieszkanie.
Ergonomiczne i wygodne w stosowaniu myjki do mycia okien Karcher WV to niebywała pomoc podczas domowych porządków, a także jako wyposażenie biura, przychodni, pensjonatu itp. Dzięki maksymalnemu przyspieszeniu procesu mycia okien, który uważany jest za długi, męczący i "brudny", zaoszczędzisz masę czasu. Myjka do okien WV to niewątpliwie bardzo pomocny "ułatwiacz" pracy, który zmieni Twoje postrzeganie mycia okien na lepsze.
Aby poznać pełną ofertę oraz uzyskać dodatkowe informacje na temat myjek do okien WV, skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z urządzeniem.

Czekamy z niecierpliwością na Twój telefon ☎️ 880 014 265 lub wiadomość ✉️ biuro@myjki.com