(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
34 344 11 11 Napisz do nas

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera


Każda przesyłka wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx objęta jest bezpłatnie gwarancją telefonu ze strony kuriera min 2h przed planowanym doręczeniem przesyłki!

Aby kurier FedEx skontaktował się z odbiorcą przesyłki, należy na etapie składania zamówienia podać prawidłowy, polski numer telefonu.

 


 

W grudniu 2018 - darmowa dostawa dla zamówień o wartości minimum 199 zł, złożonych przez Klientów korzystających z aplikacji mobilnej Myjki GO ☝️

Aby skorzystać z darmowej dostawy, należy ściągnąć aplikację mobilną Myjki GO, utworzyć konto Klienta w myjki.com, zalogować się na nie bezpośrednio w aplikacji, a następnie z poziomu aplikacji - dokonać zakupu na kwotę minimum 199 zł.


Aplikację można ściągnąć tutaj:

undefined

 

Chcesz zdążyć z wymarzonym prezentem przed świętami? W naszym sklepie to możliwe☝️

Złóż zamówienie do 21.12.18 12:30 i zadeklaruj płatność przy odbiorze lub opłać je z góry (musimy zaksięgować wpłatę).

Wówczas, przy założeniu, że zamówione produkty, wyślemy do Ciebie w dniu 21.12.18, masz szansę na otrzymanie ich jeszcze przed Świętami, tj. w poniedziałek – 24.12.18, a to oznacza, że zdążysz z wymarzonym prezentem pod choinkę!

Powyższe dotyczy wyłącznie produktów nieoznaczonych statusem "wysyłka do 7dni" lub innym, wskazującym na to, iż produkt jest dostępny na zamówienie.