(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
690 933 888 577 303 877

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

Z podgrzewaniem wody

Klasa HD/HDS
Sortuj według:


Myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody

Linia profesjonalnych myjek ciśnieniowych Karcher z podgrzewaniem wody to zaawansowane urządzenia, które oferują skuteczne czyszczenie przy użyciu gorącej wody pod wysokim ciśnieniem. Zobacz co charakteryzuje te myjki:

Podgrzewanie wody: Jak sama nazawa wskazuje, myjki ciśnieniowe Karcher z linii profesjonalnej posiadają wbudowany podgrzewacz, który podgrzewa wodę do wysokiej temperatury. Dzięki temu, gorąca woda jest dostarczana pod wysokim ciśnieniem,  która zwiększa skuteczność czyszczenia
.


Wysokie ciśnienie: Zapewniają wysokie ciśnienie wody, które może być regulowane w zależności od potrzeb czyszczenia. To umożliwia skuteczne usuwanie brudu, tłuszczu, oleju czy innych trudnych zanieczyszczeń z wielu powierzchni.

Odpowiednie dysze
: Są wyposażone w różne dysze, które umożliwiają dostosowanie strumienia wody do rodzaju powierzchni. Na przykład, dysza wąska może być używana do skupionego strumienia na małej powierzchni, podczas gdy dysza szeroka może być używana do czyszczenia większych obszarów.

Odpowiednie akcesoria
: Myjki profesjonalne często są dostarczane z różnymi akcesoriami, takimi jak szczotki, lance przedłużające czy węże o dużej długości. To pozwala na jeszcze większą elastyczność i efektywność czyszczenia, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach.

Trwała konstrukcja
: Myjki ciśnieniowe Kärcher z linii profesjonalnej są zwykle wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium lub stal nierdzewna, co gwarantuje ich trwałość i odporność na intensywne użytkowanie.

Zastosowanie w różnych branżach: Znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak przemysł, budownictwo, motoryzacja czy gastronomia. Mogą być wykorzystywane do czyszczenia maszyn, pojazdów, powierzchni przemysłowych czy sprzętu kuchennego.

Myjka z podgrzewaniem wody - proste serwisowanie

Naprawy myjek ciśnieniowych Karcher z podgrzewaniem wody są łatwe i bezinwazyjne dzięki łatwemu dostępowi do poszczególnych elementów, takich jak pompa, silnik czy kocioł grzewczy. W przypadku awarii, każde urządzenie można reklamować w naszym serwisie, korzystając z gwarancji producenta, która przysługuje wszystkim Klientom. Istnieje również możliwość przedłużenia gwarancji nawet o 3 lata.

Myjki ciśnieniowe Karcher z podgrzewaniem wody są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie. Wyposażone są w czujniki, które automatycznie wyłączają urządzenie w przypadku nadmiernego nagrzania silnika lub innych podzespołów. System SDS (Soft Damping System) redukuje pulsację ciśnienia, zapewniając płynne działanie, a wysokiej jakości filtry chronią pompę przed zanieczyszczeniami zawartymi w wodzie.

 

Oszczędna myjka z podgrzewaniem wody -  eco!efficiency

Tryb eco w myjce ciśnieniowej z podgrzewaniem wody zapewnia efektywność energetyczną i oszczędność zasobów. Polega on na minimalizacji zużycia energii poprzez kontrolowanie parametrów podgrzewania wody, takich jak temperatura i czas. Dodatkowo, tryb ten ma na celu również redukcję zużycia wody poprzez optymalizację procesu podgrzewania. Dzięki temu, myjka ciśnieniowa działa bardziej ekologicznie, zapewniając skuteczne i zrównoważone czyszczenie.Myjka gorącowodna

Ciepła, a nawet gorąca woda może skutecznie podnosić szybkość i dokładność wykonywania prac czyszczących za pomocą myjki wysokociśnieniowej. Niezależnie czy prowadzisz gospodarstwo rolne, zajmujesz się produkcją żywności albo jesteś właścicielem firmy budowlanej lub sprzątającej, profesjonalna myjka wysokociśnieniowa z możliwością podgrzewania wody może pozwolić na wykonywanie prac czyszczących szybciej, łatwiej i skuteczniej. Dzięki zwiększonej sile podgrzanej wody, bez większego wysiłku możesz oczyścić: zabrudzenia tłuszczowe i białkowe, zabrudzenia mineralne, osady i zanieczyszczenia emisyjne, zajmiesz się także klasycznym czyszczeniem wysokociśnieniowym, mogąc uzyskać zadowalający efekt szybciej niż podczas korzystania z zimnej wody.

Profesjonalna myjka wysokociśnieniowa z podgrzewaniem wody może być doskonałym wyborem do mycia: ciężkich maszyn budowlanych i rolniczych, samochodów ciężarowych, autobusów oraz samochodów osobowych, pomieszczeń przemysłowych i hodowlanych, a także elewacji budynków, kostki brukowej, wylewek betonowych, dachów itp. Różnorodność zastosowań sprawia, że profesjonalna myjka z podgrzewaniem wody może znaleźć zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od rodzaju prac jakie są do wykonania oraz ich częstotliwości.

Profesjonalne myjki ciśnieniowe wykonane są z materiałów, które mogą cechować się bardzo dużą wytrzymałością, a zastosowane w nich technologie mogą sprawiać, że profesjonalne myjki ciepłowodne mogą być bardzo odporne na obciążenia robocze, czas pracy i jej środowisko. Niezwykle szeroki wybór akcesoriów dodatkowych, poszerzających możliwości urządzenia sprawia, że myjkę taką dostosować możesz do przeprowadzenia zróżnicowanych prac czyszczących na różnorodnych powierzchniach. Ergonomiczny pistolet spryskujący oraz intuicyjny system podłączania akcesoriów i węży wysokociśnieniowych, zapewnić może bezproblemową pracę nawet początkującym operatorom.