(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
690 933 888 577 303 877

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

Szorowarki

Producent
Sortuj według:

szorowarka karcher

 

W jaki sposób działa szorowarka?

Szorowarka Karcher to urządzenie przeznaczone do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni podłogowych, takich jak płytki, panele, beton, kamień czy wykładziny. Urządzenie to działa poprzez wibracje i tarcie szczotek na powierzchni, co skutecznie usuwa zabrudzenia i brud. Składa się z kilku podstawowych elementów. Do głównych należą zbiornik na wodę, szczotki do czyszczenia, silnik i system ssący. Woda jest pobierana z zewnętrznego źródła lub z wewnętrznego zbiornika w przypadku szorowarek z wbudowanym zbiornikiem. Woda jest dozowana na powierzchnię przez dysze, co ułatwia czyszczenie i usuwanie zabrudzeń.

Następnie szczotki zaczynają się obracać, dzięki czemu woda lub środki chemiczne są rozprowadzane po powierzchni, co ułatwia usunięcie zanieczyszczeń. Szorowarka może mieć różne rodzaje szczotek, takie jak miękkie, twarde lub ścierne, w zależności od rodzaju powierzchni, którą chcemy oczyścić.Po przepłukaniu powierzchni i usunięciu zabrudzeń silnik i system ssący w szorowarce usuwają nadmiar wody i środków czyszczących, pozostawiając czystą i suchą powierzchnię. Woda i brud zbierają się w zbiorniku na brudną wodę, który można łatwo opróżnić po użyciu.

Rodzaje szorowarek

Aby wybrać odpowiednią szorowarkę do podłogi, należy wziąć pod uwagę rozmiar i rodzaj powierzchni oraz częstotliwość czyszczenia. Firma Karcher oferuje różne typy, takie jak szorowarki jednotarczowe, kompaktowe, prowadzone ręcznie, samojezdne oraz polerki.


Szorowarka jednotarczowa

Maszyny czyszczące Karcher typu jednotarczowego są wszechstronnymi urządzeniami do pielęgnacji różnego rodzaju powierzchni twardych, w tym syntetycznych, a także dywanów i innych pokryć tekstylnych. Szorowarki jednotarczowe są skuteczne w codziennym zachowawczym czyszczeniu oraz w polerowaniu podłóg, w tym nakładaniu i ściąganiu powłok.


Szorowarka do Podłóg — Profesjonalne Urządzenia do Czyszczenia

Szorowarki do podłóg stały się niezbędnym narzędziem dla wielu gospodarstw domowych, biur i przestrzeni komercyjnych. Dzięki nim można skutecznie i szybko oczyścić różne typy podłóg, od płytek po parkiety. W tej kategorii prezentujemy szeroką gamę szorowarek od wiodących producentów, które łączą w sobie wydajność, trwałość i łatwość obsługi. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompaktowego urządzenia do domu, czy potężnej maszyny przemysłowej, znajdziesz tu coś dla siebie. Ponadto oferujemy praktyczne porady i wskazówki dotyczące wyboru, użytkowania i konserwacji szorowarek, abyś mógł cieszyć się nieskazitelną czystością podłóg przez długi czas.


Szorowarka kompaktowa

Główną zaletą kompaktowych myjek podłogowych Karcher jest ich łatwość obsługi i wygoda transportu. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom i niskiej wadze te urządzenia są idealne tam, gdzie miejsce jest ograniczone. Kompaktowe myjki są idealne do czyszczenia małych i średnich powierzchni twardych. W odróżnieniu od innych typów nie posiadają własnego napędu — każdy model wykorzystuje ręczną trakcję.


Szorowarka ręczna

Ręcznie prowadzone maszyny czyszczące Karcher zapewniają pełną funkcjonalność i wysoką mobilność. Głównie przeznaczone są do pielęgnacji powierzchni średniej wielkości i świetnie sprawdzą się podczas czyszczenia hal magazynowych i produkcyjnych, obiektów sportowych i handlowych.

Szorowarki z fotelem dla operatora

Doskonałą alternatywą dla urządzeń, które wymagają ręcznego prowadzenia, są urządzenia samojezdne. Zwłaszcza w przypadku czyszczenia dużych powierzchni, takich jak magazyny, parkingi czy centra handlowe. Maszyny te charakteryzują się dużą mocą, przekraczającą 2000 W oraz posiadają fotele dla operatora.


Szorowarka karcher

Szorowarki Karcher dostępne na myjki.com cechują się wysoką wydajnością, niezawodnością i trwałością. Są łatwe w obsłudze, a ich ergonomiczny design zapewnia komfort użytkowania. Dodatkowo, wiele modeli szorowarek tej marki jest wyposażonych w funkcje regulacji ciśnienia, dawkowania detergentu oraz systemy samo-wypłukujące, co jeszcze bardziej ułatwia i usprawnia proces czyszczenia.


Polerki

Używanie profesjonalnej, wysokoobrotowej polerki Karcher pozwoli na osiągnięcie doskonałych wyników w krótszym czasie i z większą skutecznością niż przy użyciu klasycznych metod polerowania. Dzięki uniwersalności urządzenia można bez problemu polerować podłogi wykonane z kamienia naturalnego, płytek, drewna lub paneli laminowanych. Polerka Karcher szczególnie poleca się ekskluzywnym sklepom, salonami samochodowymi, hotelom oraz restauracjom.


Akcesoria do szorowarek 

Karcher oferuje wiele różnych akcesoriów do swoich szorowarek, które pozwalają na jeszcze lepsze i dokładniejsze czyszczenie różnych powierzchni. Oto kilka przykładów:

  1. Szczotki: Są różne rodzaje, takie jak miękkie szczotki do delikatnych powierzchni, np. drewna, twarde szczotki do czyszczenia betonu lub kamienia, a także szczotki do usuwania plam i zabrudzeń z dywanów.

  2. Pady: Karcher oferuje również różne rodzaje padów do szorowarek, takie jak bawełniane, miękkie i twarde pady, które są idealne do różnych powierzchni.

  3. Gąbki: Są idealne do czyszczenia delikatnych powierzchni, takich jak meble tapicerowane czy dywany.

  4. Dysze: w ofercie posiadamy również różne rodzaje dysz do szorowarek, takie jak dysze do czyszczenia szczelin lub krawędzi, a także specjalne dysze do czyszczenia trudno dostępnych miejsc.

 
 

Szorowarka — zasady użytkowania oraz obsługi

Przygotowaliśmy artykuł w którym wyjaśniamy w jaki sposób użytkować oraz obsługować szorowarkę Karcher. Pozostałe materiały znajdziesz w naszych poradach eksperta.


Jeśli potrzebujesz dodatkowej wiedzy, poniżej znajdziesz resztę artykułów:


Rodzaje szorowarek

Jak korzystać z szorowarki, na co zwrócić uwagę?