(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
690 933 888 577 303 877

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

Szorowarki

Producent
Sortuj według:

 

Oryginalne akcesoria do szorowarek Karcher

Akcesoria do szorowarek znacząco zwiększają zakres zastosowań tych urządzeń. Dzięki nim szorowarki do podłóg mogą być używane do różnorodnych zadań czyszczących, idealnie dopasowując się do specyficznych wymagań każdej powierzchni. Te dedykowane dodatki nie tylko poprawiają wydajność sprzątania, ale także ułatwiają pracę, sprawiając, że jest ona szybsza i bardziej efektywna. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę akcesoriów, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojej szorowarki Karcher:


Pady czyszczące

Oferujemy szeroki wybór padów czyszczących, które są dostępne w różnych twardościach i materiałach. Pady te są idealne do skutecznego usuwania brudu z twardych podłóg, dywanów oraz delikatnych powierzchni. Wybór odpowiednich padów, pozwala na dokładne czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia podłogi.


Twardość rozpoznasz po ich kolorze:

  • Czarny: Bardzo twardy
  • Beżowy i zielony: Twardy
  • Czerwony: Średnio twardy
  • Biały i żółty: Miękki
 
Wskazówka: Miękkie są stosowne do delikatnych powierzchni, a twarde do intensywnego czyszczenia twardych podłóg, takich jak beton czy płytki.
 


Typy padów jakie znajdziesz w naszym sklepie:

  • Walcowe
  • Tarczowe
  • Ręczne
  • Szczotki tarczowe

 

Szczotki

Dostępne są różnorodne szczotki, które można łatwo zamocować do szorowarek Karcher. Szczotki sprawdzą się do intensywnego czyszczenia różnych powierzchni, w tym betonu, płytek i podłóg drewnianych. Dzięki nim osiągniesz nieskazitelną czystość w krótszym czasie.

 

Listwy ssące

Wysokiej jakości listwy oraz belki ssące zapewniają skuteczne zbieranie wody i zanieczyszczeń z czyszczonych powierzchni. Dzięki nim podłogi szybko stają się suche i gotowe do użytku. Produkty są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na dostosowanie ich do specyficznych modeli szorowarek. Najpopularniejsze modele