(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
34 344 11 11 Napisz do nas

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

Parownice domowe

Producent
Sortuj według:

Gorąca para zabija do 99.99% koronawirusów.** I bakterii.*

Firma Kärcher zleciła niezależnemu laboratorium przeprowadzenie testów skuteczności swoich parownic w walce z wirusami.

Wynik: Jeżeli urządzenia te są używane w sposób prawidłowy, usuwają z twardych powierzchni nawet do 99,999% wirusów otoczkowych**, takich jak koronawirus lub wirus grypy, a także 99,99% bakterii powszechnie występujących w domu*.

Parownice mogą w istotny sposób przyczynić się do utrzymania ogólnej higieny zarówno w domach prywatnych, jak i w lokalach handlowych oraz budynkach przemysłowych. Wirusy otoczkowe, takie jak koronawirus SARS-CoV-2, mogą być zneutralizowane przy użyciu wysokich temperatur. Ponieważ wirusy nie są drobnoustrojami ani żywymi organizmami, eksperci mówią również o inaktywacji wirusa. W laboratorium certyfikowany wirus testowy (zmodyfikowany wirus krowianki Ankara), który jest reprezentatywny dla wirusów otoczkowych, został rozprowadzony na twardej powierzchni. Obszar ten został następnie wyczyszczony przy użyciu parownicy z dyszą ręczną oraz odpowiedniego pada z mikrofibry. Wykazano, że można uzyskać znaczną redukcję – na poziomie do 99,999% wirusów – przy maksymalnym ciśnieniu pary i czasie sprzątania wynoszącym 30 sekund na jeden obszar.

** Testy wykazały, że przy czyszczeniu punktowym parownicą Kärcher przez 30 sekund, przy maksymalnym poziomie pary, można usunąć 99,999% wirusów otoczkowych, takich jak koronawirus lub wirus grypy (z wyłączeniem wirusa zapalenia wątroby typu B), na gładkich i twardych powierzchniach domowych (testowane drobnoustroje: zmodyfikowany wirus krowianki Ankara).
* Dokładne czyszczenie parownicą Kärcher pozwala wyeliminować 99,99% bakterii powszechnie występujących w domu na gładkich i twardych powierzchniach domowych, przy prędkości czyszczenia wynoszącej 30 cm/s i maksymalnym poziomie pary (testowane drobnoustroje: Enterococcus hirae). 99,999% przy użyciu profesjonalnych parownic SG(V), zgodnie z EN 16615:2015-06, na podłodze z PCV, testowane drobnoustroje: Enterococcus hirae ATCC 10541

Uniwersalna i wielofunkcyjna parownica może być doskonałym wyborem podczas sprzątania domu lub mieszkania.

Dzięki sile gorącej pary, parownica domowa z łatwością może radzić sobie z czyszczeniem płytek i kafli, paneli podłogowych, parkietów, wylewek betonowych i żywicznych itp. Wydajna parownica domowa może być nieoceniona podczas usuwania mocnych zabrudzeń w kuchni oraz łazience, czyszcząc fugi, piekarniki, płyty grzewcze, wanny oraz kabiny prysznicowe. Myjka parowa może pozwolić także na delikatne prace, np. odświeżenie tapicerek i dywanów, a nawet starcie zalegającego na meblach kurzu. Wszystko to możesz wykonać bez konieczności stosowania drażniących i kosztownych środków chemicznych. Jeżeli stawiasz na ekologię, nie powinieneś zastanawiać się dłużej! Dostępność do szerokiej gamy parownic domowych oraz wielu elementów wyposażenia dodatkowego, pozwala na dopasowanie parownic do indywidualnych potrzeb i poszerzenie możliwości myjki parowej o dodatkowe, przydatne funkcje, które mogą nie tylko pozwolić na kompleksowe wykorzystanie parownicy domowej, ale również zapewnić komfort użytkowania i bezkompromisową siłę usuwania zabrudzeń.