(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
690 933 888 577 303 877

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

Patio Cleaner


 

Patio Cleaner – Szczotka elektryczna do myjki ciśnieniowej 

Patio Cleaner to elektryczna szczotka do myjek ciśnieniowych, zaprojektowana z myślą o skutecznym czyszczeniu różnorodnych powierzchni wokół domu. Świetnie radzi sobie z takimi zabrudzeniami jak błoto, algi, porosty czy osady emisyjne.

Cechy produktu:

 • Wydajny system szorowania i opłukiwania: Zapewnia kompleksowe czyszczenie dzięki szczotce rotacyjnej, która pozwala zaoszczędzić czas, energię oraz wodę.
 • Ciągły natrysk: Gwarantuje efektywne i komfortowe czyszczenie dużych powierzchni bez potrzeby ręcznego szorowania, eliminując brudzenie rąk czy potrzebę schylania.
 • Ergonomiczny design: Umożliwia wygodne użytkowanie, minimalizując zmęczenie i zwiększając efektywność pracy.
 • Czyszczenie bez rozprysków: Specjalna konstrukcja szczotki minimalizuje rozpryski wody.
 

Zastosowanie szczotki czyszczącej:

 • Kostka brukowa
 • Tarasy
 • Bramy garażowe
 • Elewacje
 • Balkony
 • Schody zewnętrzne
 • Meble ogrodowe
 • Ścieżki ogrodowe
 • Baseny


Szczotka do czyszczenia kostki brukowej

Najpopularniejszym zastosowaniem przyssawki jest wykorzystywanie jej do czyszczenia kostki brukowej. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz mocnemu uchwytowi, pozwala na skuteczne usuwanie mchu, brudu lub plam z oleju. Jest niezwykle efektywna w miejscach trudno dostępnych, gdzie tradycyjne metody czyszczenia zawodzą. Ponadto, używanie tej szczotki jest niezwykle proste i wygodne, co sprawia, że bywa chętnie wybierana zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby dbające o estetykę swoich prywatnych posesji.

 

Szczotka do mycia kostki brukowej – Jaki model wybrać?

W naszej ofercie posiadamy modele przeznaczone do myjek domowych (np. Karcher K7, Karcher K5) oraz profesjonalnych (np. Karcher HD 5/15). Aby ułatwić Państwu wybór, poniżej przedstawiamy kilka rekomendacji, które pomogą dobrać odpowiednią końcówkę do konkretnego zastosowania.


Seria domowa (urządzenia zaczynające się na "K"):

Karcher T-Racer T7 PLUS
Karcher T-Racer T5

Seria profesjonalna (urządzenia zaczynające się na "HD lub HDS):

Karcher FR Classic

Karcher FR 30 ME

Karcher FRV 30 EASY!LOCK

Karcher FRV 50 ME


 

Urządzenie do czyszczenia tarasu – Karcher PCL 4

Karcher PCL 4 to atrakcyjna propozycja dla osób, które chcą skutecznie wyczyścić taras, ale nie posiadają myjki ciśnienowej. Doskonale sprawdza się w usuwaniu trudnych zabrudzeń z domowych balkonów lub tarasów. Produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz łatwością obsługi. Jego specjalnie zaprojektowane szczotki skutecznie usuwają brud, jednocześnie nie uszkadzając czyszczonych powierzchni. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i solidnej budowie, PCL 4 zapewnia komfort pracy i długotrwałą niezawodność. Dwie elektrycznie napędzane szczotki walcowe dokładnie i równomiernie eliminują zanieczyszczenia z różnych powierzchni zewnętrznych. Dwie dysze znajdujące się nad szczotkami walcowymi rozpuszczają i wypłukują zabrudzenia w jednym przejściu. Urządzenie korzysta z węża ogrodowego, gdzie ilość wody może być ręcznie regulowana.