(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
690 933 888 577 303 877

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

Profesjonalne

Producent
Sortuj według:

 

Profesjonalne odkurzacze piorące

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór odkurzaczy profesjonalnych marki Karcher. Ta kategoria produktów jest dedykowana klientom, którzy poszukują wysokiej jakości, trwałych i wydajnych odkurzaczy do zastosowań profesjonalnych. Odkurzacze profesjonalne charakteryzują się innowacyjnymi technologiami, które zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia. Oferowane modele są wyposażone w silne silniki, które zapewniają dużą moc ssania, umożliwiając skuteczne usuwanie brudu, pyłków i zanieczyszczeń.Nasza oferta obejmuje różne rodzaje odkurzaczy profesjonalnych, takie jak odkurzacze na mokro i na sucho, odkurzacze piorące, odkurzacze szczotkowe oraz odkurzacze do usuwania pyłu klasy H.

Każdy z tych rodzajów jest odpowiednio dostosowany do różnych rodzajów czyszczenia i zastosowań. Oferowane odkurzacze cechują się solidną konstrukcją i wysoką trwałością, co sprawia, że są idealne do intensywnego użytku w miejscach takich jak biura, zakłady produkcyjne, hotele czy restauracje. Są łatwe w obsłudze i wyposażone w funkcje ułatwiające czyszczenie, takie jak systemy łatwego opróżniania zbiorników czy ergonomiczne uchwyty. Wybierając odkurzacze profesjonalne Karcher z naszego sklepu internetowego, możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości produkt, który spełni Twoje oczekiwania dotyczące czystości i wydajności. Odkurzacze te to nie tylko narzędzia czyszczące, ale także inwestycja w efektywność i profesjonalizm Twojego działania.


Odkurzacz piorący Karcher

Odkurzacz piorący, co może sugerować Ci nazwa, wykorzystywać możesz do prania powierzchni tekstylnych, przeprowadzając tak zwaną ekstrakcję. Wyczyszczone w ten sposób tekstylia mogą pozostać świeże i czyste przez długi czas. Linia profesjonalnych odkurzaczy ekstrakcyjnych (piorących) dedykowana jest przede wszystkim dla profesjonalistów zajmujących się świadczeniem usług czyszczących oraz placówek użyteczności publicznej. Urządzenia te najczęściej wybierają: wyspecjalizowane firmy sprzątające, hotele, restauracje, butiki, biura wielkopowierzchniowe, uczelnie oraz firmy auto-detailingowe.

Wysokie parametry robocze profesjonalnych odkurzaczy piorących mogą pozwalać na wykonywanie podstawowych oraz bardziej precyzyjnych prac piorących, np.: pranie dywanów, pranie wykładzin, pranie tapicerek meblowych, pranie materacy, pranie tapicerek samochodowych itp. Dwufunkcyjne działanie odkurzacza (jednoczesny natrysk i odciąganie wody z zabrudzeniami) może zapewnić przyspieszone wykonywanie pracy. Mocna turbina ssąca może z dużą skutecznością odsysać wilgoć z pranej powierzchni, co może dodatkowo skracać czas schnięcia czyszczonego materiału. Jak w przypadku wszystkich odkurzaczy pochodzących z linii profesjonalnej, także odkurzacze piorące wyposażone zostały w wytrzymałe silniki, dzięki czemu odkurzacze te mogą zachować dłuższą żywotność, nawet w przypadku stosowania ich do prac długotrwałych i częstych.

Bardzo intuicyjna obsługa odkurzacza oraz nieskomplikowany system montażu akcesoriów mogą sprawiać, ze praca z wykorzystaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego nie powinna sprawić problemów nawet początkującym operatorom. Dzięki ogromnej gamie profesjonalnych środków czyszczących możliwych do zastosowania z odkurzaczem ekstrakcyjnym, bez większych problemów możesz zająć się czyszczeniem wielu rodzajów zabrudzeń z różnych materiałów.