(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
690 933 888 577 303 877

Zasady używania myjek do okien.


Bardzo przydatne w każdym domu myjki do okien Karcher WV, dzięki swojej nieskomplikowanej, przyjaznej użytkownikowi konstrukcji, mogą być stosowane w codziennej pracy przez każdego, komu zależy na wysokim poziomie czystości w swoim lokum. Obsługa samej myjki, a także proces jej konserwacji z pewnością nie stwarzają Ci problemów, pytania mogą pojawić się jednak podczas samego procesu czyszczenia z udziałem środków chemicznych.

czyszczenie szyb

Aby zapewnić sobie skuteczną, bezproblemową pracę za pomocą myjki do okien WV, a także zabezpieczyć urządzenie przed ewentualnymi usterkami, stosować powinieneś preparaty czyszczące wskazane przez producenta lub polecone przez sprzedawcę.

Należy pamiętać, że nie każdy środek czyszczący do szkła nadaje się do stosowania razem z myjką do okien WV. Popularne środki czyszczące do powierzchni szklanych, takich jak szyby, lustra oraz szklane blaty, które dostępne są w drogeriach i sklepach wielobranżowych, bardzo często zawierają w swoim składzie drażniący ocet lub wysokie stężenie alkoholu. Składniki te mogą wpłynąć negatywnie na listwę (gumę) zbierającą w myjce WV oraz uszczelki wewnątrz urządzenia. Zamiast środków czyszczących tego typu, zastosować powinieneś delikatniejszy płyn przeznaczony do stosowania z myjkami do okien.


myjki do okien

Tak jak ważne jest używanie odpowiednio dobranego środka czyszczącego, tak samo jego poprawne przygotowanie ma kluczowe znaczenie na drodze do sukcesu - czystych szyb, luster itp. Pamiętaj, że myjka Karcher WV działa na zasadzie odkurzacza, odsysa wodę z zabrudzeniami, które rozpuścił środek czyszczący. Jest więc on niezbędnym elementem w procesie czyszczenia. Zawsze rozcieńczaj preparat czyszczący przed użytkiem zgodnie z instrukcją zamieszczoną na etykiecie płynu lub w jego karcie charakterystyki.

Zdecydowana większość oferowanych środków czyszczących to koncentraty, a nawet super-koncentraty. Woda jest nośnikiem detergentu, jeśli zabraknie jej w mieszance lub będzie jej zbyt mało, spotkać możesz się z efektem odwrotnym do zamierzonego - na czyszczonej powierzchni pozostaną smugi i matowy osad. Dodanie "troszeczkę więcej" płynu niż zaleca producent nie sprawi, że Twoje szyby będą bardziej czyste albo, że posprzątasz szybciej. Może to okazać się zgubne w skutkach - zwyczajnie proces mycia trzeba będzie powtórzyć, używając poprawnie przygotowanego środka czyszczącego.

Jeśli chcesz cieszyć się możliwościami myjki WV przez długi czas, pamiętaj aby po skończonej pracy wypłukać pod bieżącą wodą, gumę zbierającą oraz ssawkę. Opróżnij także zbiornik w którym zgromadziła się brudna woda. Oczyszczona guma zbierająca nie będzie ulegała degradacji, co przyczyni się do jej długiej żywotności.

Wszechstronna, idealna dla domu.

Odpowiednio dobrany, a następnie przygotowany do użytku preparat czyszczący to klucz do czystych szyb, luster, szklanych blatów itp. Środek stosowany rozsądnie, zgodnie z instrukcją producenta, powoli Ci na szybkie uzyskanie odpowiedniego, zadowalającego efektu. Wśród mnogości dostępnych środków czyszczących, zawsze znajdziesz płyn odpowiedni dla Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą Ci w wyborze i pomogą dobrać produkt dopasowanych do Twoich potrzeb.

Czekamy z niecierpliwością na Twój telefon ☎️ 880 014 265 lub wiadomość ✉️ biuro@myjki.com