(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
690 933 888 577 303 877

Przeznaczenie odkurzaczy domowo-warsztatowych, do jakich prac warto go wybrać.


Poszukując rozwiązań uniwersalnych bardzo często decydujemy się na urządzenia, które ogólnie możemy nazwać multi-funkcyjnymi, 2w1, All In One itp. Odkurzacze domowo-warsztatowe, potocznie nazywane uniwersalnymi, bardzo dobrze wpasowują się w tę modę. Odkurzacz zawsze pozostanie odkurzaczem, to fakt. Jego główną cechą zawsze będzie, po prostu, odkurzanie. Nie każdy jednak model wciągnie wszystko i nie każdy model zastosować możesz wszędzie.

Odkurzacze domowo-warsztatowe, swój uniwersalny charakter zawdzięczają odpowiedniej konstrukcji oraz doborowi materiałów z których są wykonane ich podzespoły oraz obudowa. Nazwa serii tych odkurzaczy, domowo-warsztatowe, na pewno od razu uświadomi Ci, że odkurzacze takie z łatwością zastosujesz podczas domowych porządków, a także do prac bardziej wymagających, możemy powiedzieć, w trudniejszych warunkach.


 

karcher wd3
Dzięki standardowej konstrukcji oraz typowym akcesoriom dołączonym do zestawów (oraz elementom możliwym do dokupienia dodatkowo), odkurzacze domowo-warsztatowe świetnie sprawdzą się w roli "zwykłego" odkurzacza. Swobodnie możesz zająć się odkurzeniem dywanu, wykładzin dywanowych, podłóg twardych, tapicerek itp. Jeśli zastosujesz odpowiednie ssawki, np.: szczotkowe, bez problemu odkurzysz także meble, blaty, ozdoby w domu itp. Na tym polu odkurzacz domowo-warsztatowy zachowywać się będzie jak typowy odkurzacz, który prawdopodobnie od zawsze masz w swoim domu lub mieszkaniu.

Karcher WD 6 P Premium odkurzacz domowo-warsztatowy

Nie wolno jednak pomijać jego "warsztatowego" charakteru. Dzięki podwyższonej wytrzymałości na warunki pracy, urządzenie takie świetnie sprawdzi się podczas "brudniejszych" prac. Z łatwością odkurzysz nim wnętrze samochodu osobowego lub dostawczego, a także posprzątasz garaż, nawet jeśli zalega w nim sporo pyłu. Bez większych problemów zajmiesz się odkurzeniem w piwnicy i kotłowni, na strychu, czy domowym składziku. Niezależnie czy usunąć musisz piasek, kurz czy inne sypkie zabrudzenia, urządzenia domowo-warsztatowe będą w tym przypadku najodpowiedniejsze. Zadowoleni z funkcjonalności odkurzacza domowo warsztatowego będą także posiadacze przydomowych warsztatów oraz hobbyści. Niezależnie czy lubisz pracować z drewnem albo często zmieniasz aranżację wnętrz w Twoim domu, co wiąże się pracami remontowymi, uniwersalny odkurzacz domowo-warsztatowy będzie doskonałym rozwiązaniem do Twoich potrzeb.


Jeśli do tego wszystkiego dodamy fakt, że odkurzacze domowo-warsztatowe mogą wciągać ciecze i mokre zabrudzenia, otrzymujemy niesamowicie pomocne urządzenia pozwalające np.: na usunięcie mokrych liści z podjazdu, wciągnięcie wody z posadzki w garażu albo uratowanie sytuacji podczas rozszczelnienia się pralki w domu, przeciekającego akwarium lub zatkanego zlewu.

Wciąganie rozlanej wody przy pomocy odkurzacz domowo-warsztatowego Karcher WD 3 1.629-801.0

Odkurzacze domowo-warsztatowe, pomimo swojego bardzo uniwersalnego charakteru, najlepiej spiszą się w roli "maszyny do zadań specjalnych" - odkurzacza, który wykorzystasz podczas prac w trudniejszych warunkach, jak np. wspomniany remont, czy praca w garażu. Dzięki wzmocnionym podzespołom oraz większej wytrzymałości, domeną odkurzaczy domowo-warsztatowych będzie praca tam, gdzie nie poradzi sobie zwykły, typowo domowy odkurzacz. Odkurzacz domowo-warsztatowy to doskonałe, dodatkowe urządzenie dla Twojego domu, albo, jeśli nie planujesz posiadania dwóch odkurzaczy, multi-funkcyjna maszyna, którą wykorzystasz wewnątrz domu i na terenie całej swojej posesji.
Uniwersalny, solidny odkurzacz do prac ogólnych to niewątpliwie as w rękawie posiadacza domu lub mieszkania. Mnogość prac jakie wykonać możesz z jego pomocą oraz jego duża wytrzymałość sprawiają, że zadowolony z jego działania powinien być każdy użytkownik stawiający na jakość sprzątania oraz uniwersalność.

Czekamy z niecierpliwością na Twój telefon ☎️ 880 014 265 lub wiadomość ✉️ biuro@myjki.com