(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
34 344 11 11 Napisz do nas

Czym jest mop robot sprzątający i jak funkcjonuje.

Chcesz otrzymać kod rabatowy -10% na akcesoria i środki chemiczne, dostępne w naszym sklepie❔ W takim razie:

1) Udostępnij tę stronę na swoim FB (widok publiczny).

2) Poinformuj nas o udostępnieniu, drogą mailową (✉️ fb@myjki.com).
Do wiadomości dołącz dowód, który pozwoli nam jednoznacznie potwierdzić, że udostępniłeś tę stronę na swoim FB.

3) W przypadku, gdy uda nam się jednoznacznie potwierdzić, udostępnienie - odpowiemy na Twoją wiadomość, przekazując Ci jednocześnie, kod rabatowy! ☝️

Data artykułu: 2019r.

W dobie błyskawicznego rozwoju technologicznego, żadna branża nie jest pomijana, również ta związana z projektowaniem i produkcją urządzeń czyszczących. Pomimo królowania w naszych domach, tradycyjnych metod sprzątania z wykorzystaniem popularnych urządzeń, jak choćby odkurzacza, mopa elektrycznego czy myjki parowej, coraz częściej w domach i mieszkaniach spotkać można nowoczesne, rewolucyjne wręcz roboty sprzątające, które stały się symbolem postępu wkraczającego w nasze progi.

Karcher RC robot sprzątający - odkurzanie dywanu.

Robot sprzątający, choć ta futurystyczna nazwa może sugerować Ci niesamowicie skomplikowane urządzenie, to w gruncie rzeczy nic innego jak zautomatyzowany, napędzany elektronicznym „sercem” układów scalonych, kompaktowy odkurzacz szczotkowy. Bardzo często spotkać można także roboty sprzątające 2w1, z dodatkową funkcja mopowania podłóg (praca "na mokro"), lub typowo roboty mopujące, działające jedno-funkcyjnie.

Karcher FC 5 - mycie płytek przy użyciu mopa elektrycznego.

Zasada działania robota sprzątającego jest dość prosta: robot taki, wykorzystując siłę odśrodkową wirujących szczotek, a także właściwości materiału z którego szczotki zostały wykonane, zamiata zanieczyszczenia i "wrzuca" je do zbiornika. W celu usunięcia jak największej ilości zanieczyszczeń i kurzu, szczotkom pomaga turbina ssąca, typowa dla większych, "klasycznych" odkurzaczy. Roboty mopujące, dla odmiany, wyposażone będą w odpowiedni pad wykonany w chłonnego materiału oraz dozownik środków czyszczących do podłóg.
Ogromną zaletą robotów sprzątających jest brak przewodu zasilającego - urządzenie pracuje na akumulatorze, a jego zasięg ogranicza jedynie pojemność baterii. Dodatkowo, robot sam dba o jego naładowanie, wykorzystując do tego celu stację ładującą.

Roboty sprzątające działają niezależnie, wystarczy jedynie włączyć urządzenie, które zajmie się resztą (wybrane modele mają możliwość również ręcznego sterowania za pomocą pilota lub aplikacji na smartfon, a także programowania trybów lub przedziałów czasowych pracy). Zaimplementowane w nich oprogramowanie pozwala im skutecznie orientować się i pewnie poruszać w przestrzeni roboczej - Twoim domu.

Karcher RC 3 robot sprzątający - sprzątanie pod stołem i obok schodów.

Oczami i uszami robota sprzątającego są różnej maści sensory, czujniki i kamery.  To dzięki nim robot sprzątający planuje swoja trasę, odnajduje i omija bezpiecznie przeszkody, rozpoznaje progi oraz uskoki itp. Bardzo wiele modeli posiada także zdolność zapamiętywania przebytej trasy lub kubatury pomieszczenia i rozmieszczenia przeszkód (mebli, roślin, dużych ozdób, schodów). Automatyczny odkurzacz odkurzy za Ciebie bez większych ograniczeń powierzchnie twarde, a także wykładziny i dywany z krótkim włosiem, ostrożnie omijając Twoje meble i ściany.

Z racji na dość niski poziom hałasu, z reguły – mniejszy niż poziom hałasu odkurzacza - pracujący robot sprzątający nie powinien zwracać na siebie uwagi podczas wykonywania codziennych czynnościach domowych, na pewno jednak zwrócisz uwagę na wysprzątane podłogi, co z pewnością będzie jego zasługą.

ILIFE A8 robot sprzątający - sprzątanie podczas snu.

Automatyczne odkurzacze to niewątpliwie przebój naszych czasów - nowoczesna technologia w każdym domu. Jeśli i Ty chcesz zaoszczędzić sporo czasu na ręcznym odkurzaniu podłóg, zdecydowanie powinieneś wybrać model dla siebie.

Chcesz poznać wszystkie atuty robotów sprzątających? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojego domu.

Czekamy z niecierpliwością na Twój telefon ☎️ 880 014 265 lub wiadomość ✉️ biuro@myjki.com