(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
34 344 11 11 Napisz do nas

Kto powinien zaopatrzyć się w robota sprzątającego i czym kierować się podczas jego wyboru.

Chcesz otrzymać kod rabatowy -10% na akcesoria i środki chemiczne, dostępne w naszym sklepie❔ W takim razie:

1) Udostępnij tę stronę na swoim FB (widok publiczny).

2) Poinformuj nas o udostępnieniu, drogą mailową (✉️ fb@myjki.com).
Do wiadomości dołącz dowód, który pozwoli nam jednoznacznie potwierdzić, że udostępniłeś tę stronę na swoim FB.

3) W przypadku, gdy uda nam się jednoznacznie potwierdzić, udostępnienie - odpowiemy na Twoją wiadomość, przekazując Ci jednocześnie, kod rabatowy! ☝️

Data artykułu: 2019r.

Robot sprzątający to niewątpliwie urządzenie przyszłości, z którym możemy mieć do czynienia już dziś. Jeśli męczy Cię regularne, własnoręczne odkurzanie, zdecydowanie powinieneś rozważyć wybór takiego urządzenia, które stać się może Twoim nieocenionym pomocnikiem w walce z zabrudzeniami na podłogach.

Robot sprzątający znajdzie zastosowanie w każdym domu, niezależnie od wielkości, kubatury czy rodzaju podłóg. Jest to także urządzenie przeznaczone dosłownie dla każdego, nie ważne w jakim jesteś wieku ani gdzie mieszkasz oraz w jakim trybie pracujesz. Prostota obsługi robotów sprzątających pozwoli na ich poprawną eksploatację, a nieskomplikowane zasady konserwacji oraz dostęp do części zamiennych, zapewnią dość długie i poprawne ich funkcjonowanie. Kto jednak najbardziej doceni walory automatów sprzątających i dla kogo robot sprzątający będzie nieocenionym pomocnikiem?

Karcher RC 3 robot sprzątający - odkurzanie podłogi w salonie.

Dla zapracowanych.
Własna firma? Odpowiedzialne stanowisko? A może rodzic na pełen etat? To oczywiste, że nie masz czasu, a i na pewno ochoty, aby codziennie zabierać się za porządki w domu, kiedy cały dzień działałeś na wysokich obrotach. Rozwiązaniem dla Ciebie jest automatyczny robot sprzątający, który może rozpocząć pracę podczas Twojej nieobecności w domu, wykonywania innych, mocno angażujących Cię prac domowych, a nawet w nocy, kiedy wszyscy śpią.

ILIFE V5s PRO - sprzątanie podłogi podczas odpoczynku.

Dla wymagających.
Któż nie lubi przebywać w czystym, wysprzątanym na błysk domu? Wysoki standard czystości w domu to jednak sporo poświęconego czasu i wysiłku. Jeśli nie lubisz za każdym razem sięgać po odkurzacz, gdy na podłogę spadnie parę okruchów albo łapać za szczotkę, gdy pies zgubi na parkiecie trochę sierści - robot sprzątający to strzał w dziesiątkę! Luźno leżące na podłogach zabrudzenia to dla robota sprzątającego żaden problem. Maszyna zamiecie je szybko i sprawnie bez Twojej ingerencji.

Karcher RC 3 sterowanie aplikacją.

Dla ceniących swój czas.
Zdecyduj - wolisz wyjść ze znajomymi do restauracji czy odkurzyć podłogę? Albo - dopracować projekt dla swojego klienta czy zmywać terakotę w salonie? Jesteśmy pewni, że w obu przypadkach postawiłeś na pierwszą odpowiedź. Jeżeli Twój dzień wypełniony jest wyzwaniami i przyjemnościami z których nie chcesz zrezygnować na rzecz sprzątania, poważnie zastanów się nad wyborem robota sprzątającego. Zastanów się - ile czasu zaoszczędzisz nawet na zwykłym odkurzeniu w mieszkaniu? Sporo, prawda? Niech robot posprząta za Ciebie.

ILIFE V7S robot sprzątający z funkcją mopowania.

Jeżeli jesteś już pewien, że nie możesz obyć się bez robota sprzątającego w swoim domu, to wiedz, że zrobiłeś wielki krok w stronę postępu i większej ilości wolnego czasu. Aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie, podczas wyboru robota sprzątającego powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników:

Moc silnika.
Tutaj nie ma filozofii, im moc silnika większa, tym szybciej i sprawniej pracował będzie Twój robot sprzątający. Moc silnika wpływa bezpośrednio na pracę szczotek oraz turbiny ssącej robota. Zwróć na to szczególną uwagę, jeśli posiadasz w swoim domu dywan lub wykładziny dywanowe, niektóre modele posiadają specjalny tryb, zwiększający siłę ssącą po wykryciu dywanów i wykładzin.

Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia.
Ma ona ogromne znaczenie, jeżeli robot pracować będzie w dużych domach. Duży zbiornik na zanieczyszczenia znacząco wydłuży czas potrzebny na jego zapełnienie przez robota, podczas jego pracy, co w praktyce przełoży się na rzadszą konieczność jego opróżniania.

Pojemność baterii/czas pracy na jednym naładowaniu.
Zazwyczaj wyrażana w mAh (miliamperogodzinach), informuje użytkownika o tym, jak długo robot może pracować po pełnym naładowaniu baterii, w myśl zasady - im większa pojemność, tym dłuższa praca. Ponownie, największe znaczenie ma to w przypadku dużych domów. Aby robot mógł swobodnie posprzątać dużą podłogę bez przerw na ładowanie, musi być wyposażony w odpowiedniej pojemności baterię.
Czas ładowania.
Jeżeli chcesz aby robot pracował regularnie i był gotowy do pracy w każdej chwili, krótki czas ładowania będzie sporym atutem.
Rodzaj czujników.
Nowoczesne roboty sprzątające "rozeznają się" w terenie dzięki szeregowi czujników różnego rodzaju (czujniki zbliżeniowe, kolizyjne, uskoku itp.). Im więcej posiada ich robot oraz im nowszej generacji czujniki zostały w nim zastosowane (np. nowatorskie kamery do mapowanie pomieszczeń), tym pewniej i dokładniej robot będzie przemieszczał się po pomieszczeniach.

Możliwość programowania.
Jeżeli robot posiada taką funkcję, możesz ustawić w nim godziny jego pracy, np. w momencie gdy jesteś poza domem lub nocą.

Automatyczne roboty sprzątające realnie odciążają Ciebie i Twoich bliskich podczas prac domowych i zdecydowanie pomagają utrzymać czystość w Twoim domu. Odpowiednio dobrane urządzenie będzie cieszyć Cię swoim poprawnym funkcjonowaniem przez długi czas.
Jeśli choć raz pomyślałeś sobie jak dobrze byłoby zapomnieć o konieczności odkurzania lub zmywania podłóg, robot sprzątający będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.
W przypadku pytań lub wątpliwości odnoście wyboru najlepszego robota do Twoich potrzeb, nie wahaj się skontaktować z naszymi specjalistami!

 Czekamy z niecierpliwością na Twój telefon ☎️ 880 014 265 lub wiadomość ✉️ biuro@myjki.com