(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
690 933 888 577 303 877

Przeznaczenie myjek do okien (nie tylko okna ;)).


Myjki do okien Karcher z linii WV przebojem wdarły się na rynek i zadomowiły się na nim na dobre. Przystępna cena, wysokie parametry robocze oraz łatwość użytkowania sprawiają, że coraz więcej osób chce posiadać to niebywale pomocne urządzenie w swoim domu. Jeżeli nadal nie posiadasz swojej myjki WV, poważnie zastanów się nad jej zakupem! Dzięki takiej myjce bardzo przyspieszysz domowe porządki.


myjki do okien

Tajemnicą nie jest, że popularny WV marki Karcher skonstruowany został z myślą o czyszczeniu gładkich powierzchni szklanych, przede wszystkim szyb (wszakże to myjka do okien). W tym przypadku WV faktycznie jest nieoceniony. Z łatwością wyczyścić możesz nawet duże okna tarasowe, a do tego standardowe okna w domu, szybki w drzwiach oraz szyby w samochodzie. Połączenie odpowiednio dobranego detergentu ze zmyślnie skonstruowaną myjką Karcher WV, bardzo przyspiesza pracę. Detergent rozpuszcza zabrudzenia, a WV odsysa wodę z zabrudzeniami do sucha, nie musisz więc dodatkowo polerować szyb. Ponieważ dysza ssąca zamontowana w WV jest dość prostej konstrukcji, możesz wykorzystywać ją bardziej uniwersalnie. Urządzenie będzie bardzo pomocne podczas mycia luster, szklanych blatów, przeszklonych ścian oraz innych powierzchni szklanych o gładkiej powierzchni.

Wszechstronna, idealna dla domu.

Nie musisz jednak ograniczać pracy myjką wyłącznie do powierzchni szklanych!

WV świetnie sprawdzi się również przy myciu szkliwionych płytek (pamiętaj - myjka nie umyje fugi, a jedynie gładki front płytek), laminatów oraz stali szlachetnej. Pamiętaj, że powierzchnia na której chcesz pracować za pomocą myjki WV musi być gładka. Powierzchnie szorstkie i chropowate mogą uszkodzić gumową listwę zamontowaną w dyszy myjki, a to właśnie ta listwa odpowiada za poprawne zbieranie wody z zabrudzeniami, bez zacieków i smug. Ponadto szorstka, porowata powierzchnia może nie zostać oczyszczona poprawnie, w takim przypadku powinieneś zastanowić się nad wyborem myjki parowej.

Wracając jednak do mycia powierzchni gładkich i używania w tym celu myjki Karcher WV - bez problemu zastosujesz tę myjkę podczas mycia laminowanych frontów mebli w kuchni, okapów, laminowanych okładzin w łazience itp.

Praca w każdym kierunku

Myjka do okien Karcher WV, pomimo niewielkich rozmiarów, poradzi sobie z wielkimi zadaniami w domu, mieszkaniu, biurze, a także hotelu, przychodni, urzędzie i w naprawdę wielu, innych miejscach. Zwarta, lekka konstrukcja urządzenia pozwala na wykorzystanie go w dowolnych warunkach. Jest to zdecydowany "must have" dla każdego, kto nie chce dłużej męczyć się podczas monotonnego mycia okien i nie tylko. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą myjek do okien z linii WV i masz w związku z tym dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym doradcą.

Czekamy z niecierpliwością na Twój telefon ☎️ 880 014 265 lub wiadomość ✉️ biuro@myjki.com